Sezon 2014/2015 wystartował. Kciuk górą.

Południowa część Polski rozpoczęła nowy sezon rozgrywając pierwszy turniej z cyklu Małopolska Dart Cup, który jest jednocześnie turniejem z kategorii Pucharu Polski.

49 mężczyzn oraz 8 kobiet stanęło do rywalizacji w nowosądeckim pubie American Sport. Już od pierwszych pojedynków turniej wyglądał niezwykle ciekawie. Świetna obsada przy stosunkowo niewielkiej liczbie zawodników spowodowała, że od fazy last 16 pojedynki stały na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy mecz po grupach to starcie Kciuka z Kamilem Krupką. Pojedynek ten kończy się wynikiem 4:1. Kolejny mecz to ponowne spotkanie w Nowym Sączu z Łukaszem Cisoniem. Tym razem mecz był bardziej kontrolowany, w przeciwieństwie do poprzedniego pojedynku gdzie Krzysztof na początku przegrywając 0:3 doprowadza do remisu, ostatecznie wygrywając 4:3.  Ćwierć finał to dość duża niespodzianka, Dawid Robak nie stawiając większego oporu przegrywa z Krzysztofem 0:4. Półfinał to najlepszy mecz w wykonaniu Kciuka, świetny mecz z Tomaszem Kozłowskim, który prezentował niezwykle wysoki poziom w tym dniu. Ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 5:2. Finał to pojedynek z Adrianem Michną, który tym razem nie podołał wyzwaniu i przegrał z Krzysztofem 3:6.

Wśród pań wygrała Iwona Kopczyńska pokonując w finale Agatę Fidelus 4:3.

Wygrana Kciuka już w pierwszym dużym turnieju nowego sezonu to bardzo dobra zapowiedź na ten rok, który będzie pełen nowych wyzwań. Szczegóły już wkrótce.

Copyright © 2012. All Rights Reserved.