Ostraklasa – sukces po raz drugi.

30.06 w krakowskim SportBarze rozegrano turniej zakończenia Małopolskiej Ligi Steel Darta Ostraklasa oraz wręczono nagrody drużynom i najlepszym zawodnikom. Wśród laureatów nie mogło zabraknąć największej gwiazdy rozgrywek Krzysztofa Kciuka.

Reprezentując barwy zespołu TITAN Dart Team Kraków zawodnik po raz drugi z rzędu został mistrzem ligi steel darta w Małopolsce. Już po odebraniu mistrzowskiego pucharu „The Thumb” powiedział: „Mistrzostwo cieszy, zwłaszcza, że udało się je obronić. Rywalizacja z trudnym rywalem jakim jest drużyna Sportbaru budziła wiele emocji. Tacy zawodnicy jak Krzysztof Galus czy Przemysław Bobrowski stanowią o sile naszych głównych przeciwników. Tym bardziej cieszymy się, że wyszliśmy zwycięsko z tego boju”

Będąc najjaśniejszym punktem zwycięskiej drużyny Krzysztof Kciuk wygrał najbardziej prestiżową klasyfikację indywidualną – wygranych setów. 84 to liczba jego zwycięskich setów. Dla porównania drugi zawodnik w klasyfikacji miał ich 79. Warto podkreślić, iż tryumf w tej kategorii jest dla Kciuka również drugim z rzędu. W nagrodę zawodnik otrzymał tarczę ufundowaną przez sponsora technicznego ligi.

Cieszę się, że udało mi się po raz drugi zwyciężyć w tej kategorii. Jestem zadowolony, z tego, że wciąż jestem w wysokiej formie. Liczę na jej utrzymanie i sukces w sierpniowych Mistrzostwach Polski POD.” - Podsumował zawodnik.

(autor J.Z.)

Copyright © 2012. All Rights Reserved.